Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Виждам мъртвите насън

Виждам мъртвите насън

  • 27.12.10 01:08#1dvfasdvfasНовакРегистрация: Град: МонтанаОтговори: 6Виждам мъртвите насънЕдин път сънувах починалия си дядо бяхме на една поляна и си говорехме каза баба ми да си гледа старините, и че много скоро ще отида при него (ще умра).

    От тогава немога да спя привиждат ми се различни образи на хора, който не познавам, виждах умрялата си прабаба незнам какво да правя казвам на нашите, но те казват, че гледам много филми вече незнам какво да правя предварително благодаря ако можете помогнете ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.10 12:57#2Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32от: Виждам мъртвите насънАко не те е страх, е нормално да сънуваш починали близки. Те обикновено се явяват като най-добрите вестоносци на нещо, което би трябвало да стане - било то лошо или хубаво. Затова се вслушвай в думите им и се замисли какво ти предстои.

    На мен като ми предстои нещо много важно, винаги сънувам починалият ми дядо или баба и го намирам за съвсем нормално. Това, че вашите не те разбират, не означава, че не е възможно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.10 11:31#3nqmanqmaНовакРегистрация: 29.12.10Град: -Отговори: 4от: Виждам мъртвите насънВсеки човек вижда убрелите си роднини на сън. Теб като че ли те е страх от това, което ти е казал. Трябва да се оттърсиш от това. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.10 12:47#4nqmanqmaНовакРегистрация: 29.12.10Град: -Отговори: 4от: Виждам мъртвите насънтрябва да преме нещата такива каквито са без да се страхува. ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.11 01:54#5dvfasdvfasНовакРегистрация: Град: МонтанаОтговори: 6от: Виждам мъртвите насънБлагодаря ви много за отговорите. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest