Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Чуждото присъствие около мен

Чуждото присъствие около мен

  • 01.08.12 03:50#1ивелинивелинНовакРегистрация: 07.04.12Град: Велико ТърновоОтговори: -Чуждото присъствие около менЗдравейте искам да споделя нещо с вас аз бях в новата ни къща тя е огромна има доста стаи една вечер трябваше да остана сам в нея и бях щастлив за живота въобще и чух че спира кола притичах навън но колата потегли и тъкмо се прибрах и видях че вратата на 1 етаж е отворена и извиках "мамо вие рано се прибрахте нямаше ли да спите на село?" но никой не ми отговори и влязох вътре беше тъмно светнах но нямаше никой и се стреснах малко и точно в този момент се сетих че оставих вратата на 2 етаж отворена и заключих вратата на 1 етаж и се качих горе всичко си беше наред освен че чувах че някой има долу слязох и видях че вратата пак е отворена тогава вече откачих върнах се в моята стая на 2 етаж и се заключих.

    Легнах си и стоях буден след около час някой ми звънна по телефона и не говореше аз се стреснах и затворих телефона след 2 минути пак ми звънна този непознат номер аз се престраших и вдигнах телефона и казах "какво по дяволите искаш в момента баща ми спи ще го събудя" а той отговори "знам че си сам" аз затворих телефона и слязох по стълбата която е до прозореца ми щях да ходя до съседите, но отново чух шум и започнах да бягам към съседите докато той не ми хвана краката аз крещях но никой не ме чуваше той се опита да ме удуши но аз го ударих с камък. След секунда се събудих и осъзнах че съм сънувал станах и отидох до 1 етаж да пия вода но видях че няма никой и в този момент усетих че има някой зад мен видях и сянката толкова се уплаших но се престорих, че не знам, че е там и отворих хладилника и като се обърнах рязко него го нямаше .... ако има някои хора като мен ще се радвам да се запозная с тях и да имам приятели като мен почти всички мои сънища стават реалност ето скайп iwelinhristov ако някой иска да ми пише аз съм готов да слушам и разказвам!!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest