Sanovnik.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Падащите звезди сбъдват ли желания... ?!

Падащите звезди сбъдват ли желания... ?!

  • 11.07.12 11:57#1AnitaAnitaНовакРегистрация: 11.07.12Град: -Отговори: 2Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Здравейте. Тук може би не е най-подходящото място, където да попитам за това, но не намерих друг по-подходящ сайт. Така нека да започвам.. преди 2-3 години видях 3 падащи звезди и си пожелах няколко невероятни неща, те още не са се случили, но аз не губя надежда, че те някога ще станат реалност. Преди няколко дни отново видях падаща звезда и си пожелах едно от онези 3 желания. Когато споделих на приятели, някой казаха, че желанията няма да ми се сбъднат, а други казаха, че ще се. Вие какво ще кажете по този въпрос ?! Мислите ли, че някой ден те ще станат реалност ? Извинете, ако някъде има грешки !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 02:50#2gerganagerganaНовакРегистрация: 03.05.11Град: -Отговори: 11от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! не знам дали се сбъдват желания но знам че не са звезди а метеорити и боклуци от космоса които когато навлизат в атмосферата на земята за някой стотни от секундата изгарят.защото истинските звезди не падат. ОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.12 06:38#3monimoniНовакРегистрация: 11.12.12Град: МонтанаОтговори: 5от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! ako naistina silno go iskash she se sbadne
    vqrvai mi
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.12 06:40#4monimoniНовакРегистрация: 11.12.12Град: МонтанаОтговори: 5от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! ne si go iskala silno zatova ne ti se e zbadnalo
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.13 11:22#5nonononoНовакРегистрация: 23.05.13Град: ЛуковитОтговори: 1от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! n0nAm3 е права със сигорност си си пожелал неща който има време да се збъднат
    :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.13 09:29#6Vktoriq Vktoriq НовакРегистрация: 27.09.13Град: ЛомОтговори: 1от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Еми аз вчера видех падаща звезда и си пожелах нещо кога ще се случи това което си пожелах ,.. !!?? :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 27.07.17 08:13#7Daniela GeorgievaDaniela GeorgievaНовакРегистрация: 27.07.17Град: -Отговори: 1от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! kategori4no da...sbadvatse jelania kazvam go ot li4en opit,zavisi kolko silno go jelaeh zavisi i ot jelanieto..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest