Sanovnik.bg»Форум»Правила на сайта, критики и предложения»Падащите звезди сбъдват ли желания... ?!

Падащите звезди сбъдват ли желания... ?!

  • 11.07.12 11:57#1AnitaAnitaНовакРегистрация: 11.07.12Град: -Отговори: 2Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Здравейте. Тук може би не е най-подходящото място, където да попитам за това, но не намерих друг по-подходящ сайт. Така нека да започвам.. преди 2-3 години видях 3 падащи звезди и си пожелах няколко невероятни неща, те още не са се случили, но аз не губя надежда, че те някога ще станат реалност. Преди няколко дни отново видях падаща звезда и си пожелах едно от онези 3 желания. Когато споделих на приятели, някой казаха, че желанията няма да ми се сбъднат, а други казаха, че ще се. Вие какво ще кажете по този въпрос ?! Мислите ли, че някой ден те ще станат реалност ? Извинете, ако някъде има грешки !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.12 09:15#2БезименнаБезименнаНовакРегистрация: 14.07.12Град: СофияОтговори: 5от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Здравей. Това е невероятно, да видиш падащи звезди. Може би си си пожелала нещо, което изисква време.Не бързай, рано или късно ще се случи, нали знаеш...,кой както си го направи. Не знам дали е вярно, че се сбъдват при това положение, но вярвай.Надеждата умира последна. Късмет :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.12 04:05#3edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! здравей, анита

    Веднага ще ти отговоря, когато видиш падаща звезда и си пожелаеш нещо, то винаги се сбъдва дори ако желанието ти е твърде невероятно, не обещавам да ти се случи веднага или изобщо да се изпълни както си го очаквала, примерно, ако си си пожелала да се превърнеш във фея, вампир или вещица, или пък да притежаваш сили или крила да полетиш, възможно е да стане по този начин:
    - да станеш ефирна и нежна като фея
    - да станеш самоуверена и силна като вампир /само предлагам едно от многото неща, в които съм искала да се превърна :wink: /
    - да станеш интелигентна, кокетна или просто себеуважаваща ,уникална със своя мироглед, жена

    - да проявиш своя талант по нов начин, но ако и ти нямаш като мен талант, просто работи усърдно и ще получиш сили!
    - или просто да полетиш в небесата, защото си влюбена!



    ЕТО ТИ МИЛИОН ПРИЧИНИ ТВОИТЕ ЖЕЛАНИЯ ДА СЕ СБЪДНАТ, ПЪК И ВЯРВАМ, ЧЕ ЩЕ ТИ СЕ СЛУЧИ НЕЩО ХУБАВО СКОРО, ПРОСТО НЕ ТЪРСИ ТОВА, КОЕТО ТЪРСИШ, ЗАЩОТО ТО САМО ЩЕ ТЕ НАМЕРИ, В ТОЗИ МОМЕНТ, В КОЙТО НАЙ-МАЛКО СИ ГО ОЧАКВАЛА!

    ПС. ако си искала да се превърнеш в русалка сама се сети как ще се осъществи твоето желание!!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.12 03:47#4КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Аз пък искам да открия какъв е моя талант, защото чувствам, че имам някакъв талант, но все още не съм го открила. Ако знае някой как да го открия и къде да го търся ще се радвам да сподели с мен. Освен това все още търся своето предназначение в живота и само се лутам насам натам. Обаче чусвствам че притежавам нещо огромно, нещо специално, то е вътре в мен само ми трябва мъничко , за да разбера какво е.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.12 06:23#5edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Камбанчице,
    Така е с всички не само с теб, всеки крие нещо специално в себе си но просто е въпрос на време да го откриеш! Аз все още не съм открила своя талант и като тебе се лутам, търсейки своята специалност! Не мога да ти кажа как ще го откриеш, но когато стане просто ще го познаеш! Дано това поне малко да ти е помогнало!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.12 09:00#6КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Благодаря ти за съветите. Много мъдро разсъждаваш като се има предвид, че си твърде млада, но пък душите нямат възраст, поне не и в земния смисъл, който влагаме. Ще се надявам в най-скоро време ра открия своето предназначение и път в живота.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.12 09:50#7edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Ако силно вярваш в нещо, то рано или късно ще се сбъдне дори и да минат 100 години или 100 дни! Важното е да не се отчайваш! Споко, не съм толкова мъдра, но съм гледала достатъчно филми :blush: :y:


    ПС. Камбанчице, важното е да се вслушаш в сърцето си, защото всеки ден е дар, който получаваш, за да го изживяваш пълноценно! :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.07.12 11:53#8КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Благодаря ти за съвета. Да, и аз мисля така, но е трудно, по-точно направо забравям за гласа на сърцето си от ежедневните грижи. Но когато съм насаме със себе си се вдъхновявам и чувам гласа на сърцето си, а то направо крещи!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.12 08:08#9edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! мхм! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.12 09:11#10edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! това, че не ти се е сбъднало желанието, не значи, че падащите звезди не изпълняват, пък и с какво право разбиваш мечтите на момичето, а?! Егати песимистичните егоисти само за себе си мислете, момичето желае нещо и дори да е невъзможно, ще се сбъдне както дадох идеи, ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО НА ТОЗИ СВЯТ, не разбивайте мечти за собствено удовлетворение! :yawn:  ОтговорОтговор с цитат
  • 23.07.12 05:07#11ИветаИветаНовакРегистрация: 20.07.12Град: ЯмболОтговори: 4от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Дори да не сбъдват желания,хубаво е да се вярва в нещо.На мен лично ми е приятно да си пожелавам неща на падащи звезди,на така наречената "златна" минута и т.н.Оптимистичното,че ще ти се сбъдне това пожелание,може да доведе до това,че сам да си го изпълниш. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.12 01:31#12vasilkavasilkaНовакРегистрация: 25.07.12Град: ПловдивОтговори: 2от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! kato si pomislim kakvo ozna4avat zvezdite ,,te sa prosto otdavna umreli,, nie gi vijdame za6toto te ne sa6testvuvat.vijdame sianieto ot tiahnoto ,,dogariane,,spored men edna svetlina nemoje da sbadne jelanie.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.12 01:40#13vasilkavasilkaНовакРегистрация: 25.07.12Град: ПловдивОтговори: 2от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! edno momi4e, nikoi neiska da razbiva me4ti i tova savsem neozna4ava 4e si egoist.ima edin kup drugi na4ini da si pojelae6 ne6to i to da se sbadne.no ne i pada6tite zvezdi.ot li4en opit znam.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.12 01:48#14КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! Напротив! Може и още как! Звездите не са "умрели", нито пък "догарят", ни най-малко. Погледни метафорично и почувствай. Всичко, което ни заобикаля е не само мателия. Светът е енергия, мисъл и магия.Звезди отразяват светлината- слънчевата светлина, а светлината е енергия, вибрация и магия. Мисълта, тоест нашите желания, кито отправяме към звездите също са енергия и вибрация и достигайки до тях звездите отразяват тази вибрация и я връщат обратно при нас, под фомата на сбъднати желания. Това се казвз магия!ОтговорОтговор с цитат
  • 25.07.12 10:01#15edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! точно така камбанчице! Ти си най-права от всички и от мен също! Трябва да се доверите на камбанчица, а това, че другите сте песимисти не ви прави чест, защото да вярваш е неизбежно! Без вяра в магията на живота или части от него като звездите е просто невъзможно дори и вашите най-ярки желания в съзнанията ви да са неизпълнени не значи, че не могат да се сбъднат други, които са просто забравени някъде там в дъното на душата ви като: да си имаш семейство или авантюристичен живот, ти си ковеш съдбата и ако ще ми седите и ще ми хленчите за това, че звездите не са ви изпълнили желанията сте просто невидими за мен, трябва да поемете живота в ръце и сами да си направите така, че желанията ви да се сбъднат! :y: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.12 02:59#16AnitaAnitaНовакРегистрация: 11.07.12Град: -Отговори: 2от: Падащите звезди сбъдват ли желания... ?! kambanchica и edno momi4e... много сте прави според мен, аз също съм на вашето мнение ! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest