Sanovnik.bg»Форум»Астрономия»Какво знаете за Луната и за зодиакалните знаци

Какво знаете за Луната и за зодиакалните знаци

  • 12.10.11 06:24#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Какво знаете за Луната и за зодиакалните знациВсички знаем, че Луната е спътник на Земята и обикаля около оста си за 28 дни, но дали не е нужно да знаем още неща за нея?

    Луната въздейства на хората по различен начин в зависимост от зодиакалния знак, в който се намира. Ще ви осведомя за органите, които са под най-силно влияние на Луната в дните, в които тя преминава през различните зодии.

    1.Овен - огнен знак - глава, мозък, очи, нос
    2. Телец - земен знак - ларинкс, зъби, сливици
    3. Близнаци - въздушен знак - рамене, ръце, бели дробове
    4. Рак - воден знак - стомах, черен дроб, жлъчка
    5. Лъв - огнен знак - сърце, гръб, кръвообращение
    6. Дева - земен знак - коремна област, стомашно-чревна система
    7. Везни - въздушен знак - таз, бъбреци, пикочен мехур
    8. Скорпион - воден знак - полови органи, пикочопровод
    9. Стрелец - огнен знак - бедра и вени
    10. Козирог - земен знак - колене, кости, кожа, стави
    11. Водолей - въздушен знак - подбедрици и вени
    12. Риби - воден знак - стъпала, пръсти на краката
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.11 02:45#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Какво знаете за Луната и за зодиакалните знациalex_7727 :Всички знаем, че Луната е спътник на Земята и обикаля около оста си за 28 дни, но дали не е нужно да знаем още неща за нея ?

    Луната въздейства на хората по различен начин в зависимост от зодиакалния знак, в който се намира. Ще ви осведомя за органите, които са под най-силно влияние на Луната в дните, в които тя преминава през различните зодии.

    1.Овен - огнен знак - глава, мозък, очи, нос
    2. Телец - земен знак - ларинкс, зъби, сливици
    3. Близнаци - въздушен знак - рамене, ръце, бели дробове
    4. Рак - воден знак - стомах, черен дроб, жлъчка
    5. Лъв - огнен знак - сърце, гръб, кръвообращение
    6. Дева - земен знак - коремна област, стомашно-чревна система
    7. Везни - въздушен знак - таз, бъбреци, пикочен мехур
    8. Скорпион - воден знак - полови органи, пикочопровод
    9. Стрелец - огнен знак - бедра и вени
    10. Козирог - земен знак - колене, кости, кожа, стави
    11. Водолей - въздушен знак - подбедрици и вени
    12. Риби - воден знак - стъпала, пръсти на краката
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.12 09:52#3ДаниелДаниелНовакРегистрация: 27.01.12Град: ВарнаОтговори: 13от: Какво знаете за Луната и за зодиакалните знациЗдравей!Аз съм зодия овен.Мога да ти кажа някои мои черти: мързелива съм, доста лесно се влюбвам, понякога съм склонна към депресии, голям инат съм и имам чувство за хумор.
    Когато луната минава през моята зодия, наистина имам доста силно главоболие.Не всеки път, но доста честичко.Искам да кажа, че в това, което ти си писала има смисъл. Хубава образователна темичка си направила, браво!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.12 09:58#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Какво знаете за Луната и за зодиакалните знациБлагодаря ти! Само ти написа коментар от толкова много хора, които са чели това. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.12 05:42#5ДаниелДаниелНовакРегистрация: 27.01.12Град: ВарнаОтговори: 13от: Какво знаете за Луната и за зодиакалните знациНяма нищо, обичам да помагам на хората!!!!! :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 28.07.12 11:10#6ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Какво знаете за Луната и за зодиакалните знациСупер е и е вярно..!! Аз съм родена през декември, а през този месец често се случва да имам мускулна треска в краката и най-вече в бедрата.. И също имам разширени вени тогава, особено на стъпалата (по принцип много ходя).. :wink: :wink: :y: :y:

    ..   ..
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest