Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Моите последни сънища

Моите последни сънища

  • 22.11.10 12:35#1cookiecookieНовакРегистрация: 22.11.10Град: -Отговори: 2Моите последни сънищаПреди няколко седмици сънувах, че съм в 1 гора с една приятелка. До колкото си спомням бях с дълга розова рокля и седяхме на 1 пейка и тогава тя ми подари голям букет от много и ситни червени рози. Тогава съня някакси се промени и се пояжиха някакви животни, които обаче мн лесно отстраних.

    Приятелката ми я познавам от малка но в момента не сме мн близки.

    2 сън беше как от банята излизат змии и някаква черна змия се опитваше да ме охапе. В съня ми си спомних как преди ме е охапала и се пазех да не се случи пак и в крайна сметка не успя да ме охапе, избягах и.

    3 сън беше как се целувам с хубаво русо момиче, което познавам. Ако някои има идея ще се радвам да сподели.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.10 12:42#2Мария СофчеваМария СофчеваНовакРегистрация: 03.10.10Град: ВарнаОтговори: 2от: Моите последни сънищаЗмиите са на неприятели, но щом не са те ухапали значи ще се отървеш безпроблемно.

    Но това, че сънуваш, че се целуваш с жена, а доколкото разбирам, и ти си жена, означава че не си много сигурна в наклонностите ти или може би на подсъзнателно ниво желаеш отношения с жена.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.10 01:02#3cookiecookieНовакРегистрация: 22.11.10Град: -Отговори: 2от: Моите последни сънищаа букета?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.10 09:51#4ДесиДесиНовакРегистрация: 26.11.10Град: -Отговори: 3от: Моите последни сънищаох и аз съм сънувала,че ме гони змя и то много яко и бързо и аз бягам,бягам а тя като куче толкова бърза и само мене си ме следи аз се крия в магазини,подлези входове бягам и нямам сили вече, а тя ме догонва и ме хапя яко боли тече кръв и на края влезнах в една църква и се качих на някаква маса и тя се метна ама направо си скочи аз плача и крещя не мога повече нямам сили )и едни дръпнати в лицето хора ми помогнаха хванаха я и я прибраха в някаква торба и аз през цялото време казвах,че не е много сигурна тая торба.Като се събудих не можех да разбера известно време къде съм и какво става.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.10 12:12#5cookiecookieНовакРегистрация: 22.11.10Град: -Отговори: 2от: Моите последни сънищаайде бе хора пишете вие си направихте гавра в тоя сайтОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.10 11:14#6teditediНовакРегистрация: 14.12.10Град: -Отговори: 1от: Моите последни сънищаСнощи сънувах, една маса с библия и коран избрах корана и започнах да го чета, дали е на добре? Уж пише щастие в съновника? По принцип съм християнка, що ли избрах корана?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest