Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Срещам по-бившия си приятел и си губя парите...

Срещам по-бившия си приятел и си губя парите...

  • 31.08.11 12:23#1IvetkaIvetkaНовакРегистрация: 15.04.11Град: -Отговори: 1Срещам по-бившия си приятел и си губя парите...Здравейте. Снощният ми сън много ме обърка, затова ще съм много радостна ако ми помогнете да го разтълкувам

    Значи, сънувах, че сме на пейките пред входа на братовчетка ми, в квартала на по-бившия ми приятел, с който вмомента сме в големи схеми...

    Седях си аз на пейката, беше вечерта и дойде брачедка ми с по-бившия ми, и я чух нещо да го пита за мен, апък по-принцип сега има вероятност да се съберем, но са доста сложни там работите и тя преди няколко дни наистина говори с него и той каза, че му е голяма каша. Така де, минаха покрай мен и аз чух само как той казва "Ааа за Ивито..." и в същия момент усещам че чантата ми не е в мен, а там са ми парите, абе всичко. Тръгнах си от там отидох да я търся в няква сграда, където съм била преди това и там започнаха да ме учат да се бия с някакви тояги -.- Не можах да си ги намеря там и излязох навън, беше пълен мрак, а аз се чуствах ужасно уморена и едвам се движех, но отидох на фризиор с една приятелка.

    Казах на жената как да ме постриже, но докато ме постригва се сещам, че аз нямам пари....

    В голяма дилема съм моля ви помагайте :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest